Wakacje w Polsce

W końcu nadeszło nasze wymarzone lato. Dalej muszę chodzić do swojej pracy, jednakże zaczynam ostatnio myśleć o cudownych wolnych chwilach. Wolne zaplanowałam na koniec sierpnia, więc już za parę tygodni będę mogła wreszcie odpocząć. Moje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, która wcale mi nie powszednieje, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A może odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc nad polskim morzem. Nie będę jednak nocować w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie miejsce na terenie campingowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i karimatami, rozbijamy obóz, a następnie urządzamy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną ilość pieniędzy i postarać się przeżyć wspaniałe wakacje niskim kosztem. Zamierzamy pływać, opalać się, maszerować oraz zwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że już skreślam dni do mojego urlopu. Jedziemy koleją, więc sama podróż może być dość przyjemna, gdyż ostatnim razem podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż nareszcie będę w stanie spędzić więcej wolnych dni ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich, tak więc moje wakacje z pewnością będą udane!