Jak utrzymać czystość w łazience?

Nikt nie lubi brudnej łazienki. Nie tylko jest ona nieestetyczna, ale może być również niebezpieczna. Czysta łazienka to bezpieczna łazienka. Oto kilka wskazówek, jak utrzymać łazienkę w czystości.

1. Czyść toaletę regularnie. Użyj szczotki do toalety i środka czyszczącego do wyszorowania muszli i sedesu. Nie zapomnij o czyszczeniu pod obręczą!
2. Codziennie wycieraj zlew i blaty. Dobrym sposobem na to jest użycie chusteczki dezynfekującej po umyciu zębów każdego ranka.
3. Zamiataj i mopuj podłogę co najmniej raz w tygodniu. Pomoże to zapobiec gromadzeniu się brudu i zanieczyszczeń.
4. Czyść prysznic lub wannę po każdym użyciu. Pomoże to zapobiec tworzeniu się piany mydlanej i utrudni późniejsze czyszczenie.
5. Rozwieszaj mokre ręczniki i ścierki, aby mogły dobrze wyschnąć. Mokre ręczniki są pożywką dla bakterii, dlatego ważne jest, aby je powiesić po każdym użyciu.
6. Regularnie opróżniaj kosz na śmieci. Dzięki temu łazienka będzie pachniała świeżością i będzie wolna od zapachu śmieci.
7. Rozsądnie używaj odświeżaczy powietrza. Zbyt wiele odświeżaczy powietrza może faktycznie sprawić, że twoja łazienka będzie pachniała gorzej!

Stosując się do tych prostych wskazówek, możesz utrzymać swoją łazienkę w czystości i bezpieczeństwie dla każdego w swoim gospodarstwie domowym. Trochę łokciowego smaru idzie długą drogę utrzymywać twój łazienkę patrzeć i wąchać swój najlepszy! Odpływ liniowy prysznicowy