Deweloper obiektów przemysłowych

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy wiodącym deweloperem infrastruktury logistycznej. Rozwijamy, budujemy i obsługujemy wszelkiego rodzaju obiekty przemysłowe, koncentrując się na sektorze logistycznym. Na zlecenie naszych klientów budujemy nowe magazyny, centra dystrybucyjne, zakłady produkcyjne i inne obiekty przemysłowe, otwierając w ten sposób dodatkowe powierzchnie pod produkcję przemysłową i optymalizując koszty magazynowania.

Co to projekt deweloperski

Projekty deweloperskie opierają się na połączeniu działań takich jak projektowanie, budowa, finansowanie i eksploatacja hal magazynowych, centrów logistycznych, parków przemysłowych, magazynów i innych obiektów. Oprócz budowy w Niemczech, budujemy również w krajach Europejskich. Szczegółowy zakres naszych działań można zobaczyć pod linkiem https://panattonieurope.com/pl-pl

Ile trwa budowa hali magazynowej?

Budowa magazynu trwa zazwyczaj około 8 miesięcy od momentu rozpoczęcia prac ziemnych do ich zakończenia. Niezbędny grunt jest kupowany przez dewelopera lub dzierżawiony, a następnie zatrudniany jest architekt, który zaprojektuje i zwymiaruje projekt. Następnie zatrudnia się ekipę budowlaną do wykonania wykopów, budowy fundamentów, ram i instalacji izolacji. Kiedy te zadania są zakończone, nadchodzi czas na budowę wnętrz. Obejmuje to hydraulikę, prace elektryczne, instalację suchej zabudowy, posadzki cementowe i malowanie. Na koniec odbywa się sprzątanie, które obejmuje usunięcie pozostałości po procesie budowy.